СП "Альтер Новый год". 3 этап.

Всем привет!
Для задания 3го этапа СП "Альтер Новый год" нужно сделать елочное украшение.
Я сделала елочные фонарики в виде домиков. Мои мальчишки в восторге от волшебных фонариков которые я делала для первого этапа, и мне сразу захотелось сделать еще маленькие фонарики в виде елочной игрушки.
К сожалению ёлку мы еще не доставали поэтому фото сделаны на обычном фоне...

Из обязательных элементов я выбрала:
Дерево (фон), ёлка (вырубка еловая ветка), и шишки.
4 комментария

 1. Ооо! Какие они хорошенькие! А эти заснеженные крыши! На елке со свечками внутри они будут просто волшебно смотреться! Спасибо за участие в проекте блога StudioLeto

  ОтветитьУдалить
 2. Такие зимние домики и без елки хорошо смотрятся! Спасибо за участие в задании Ярославского скрапклуба!

  ОтветитьУдалить
 3. Замечательные домики! Спасибо, что творите с Ярославским скрап-клубом.

  ОтветитьУдалить
 4. можливість позики, запропонована містером Бенджаміном, яка рятує мою сім’ю від фінансової неволі {247officedept@gmail.com} привіт усім! Бенджамін, коли нас вигнали з дому, коли я вже не міг оплачувати рахунки, після того, як мене обманули різні компанії в Інтернеті та відмовили у позиці у моєму банку та іншій кредитній спілці, яку я відвідав. моїх дітей взяли в прийомні сім'ї, я був на вулиці один. день, коли я ганебно зайшов до старого шкільного товариша, який познайомив мене з маргариткою Морін. спочатку я сказав їй, що більше не готовий ризикувати запитом позики в Інтернеті, але вона запевнила мене, що отримаю свою позику від них. задумавшись, через свою безпритульність мені довелося взяти судовий розгляд та подати заявку на позику, на щастя для мене, я отримав позику у розмірі 80 000,00 доларів від пана Бенджаміна. Я щасливий, що ризикнув і подав заявку на позику. мої діти були повернені мені, і тепер я маю дім і власний бізнес. вся подяка та подяка йде на допомогу містеру Бенджаміну за те, що він дав мені сенс життя, коли я втратив будь-яку надію. якщо ви зараз шукаєте допомоги в позиці, ви можете зв’язатися з ними за адресою: {247officedept@gmail.com whatsapp + 1-989-394-3740.

  ОтветитьУдалить